Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

BOŻE NARODZENIE 2023
NOWY ROK 2024

swieta2024 „Poszli, znaleźli Dzieciątko w żłobie
Z wszystkimi znaki, danymi sobie.
Jako Bogu cześć Mu dali,
A witając zawołali
Z wielkiej radości:
Ach, witaj, Zbawco, z dawna żądany,
Wiele tysięcy lat wyglądany.
Na Ciebie króle, prorocy
Czekali, a Tyś tej nocy
Nam się objawił.”
{Tradycyjna kolęda}

Droga Rodzino
«Pragnienie Boga jest wpisane w serce człowieka, ponieważ został on stworzony przez Boga i dla Boga. Bóg nie przestaje przyciągać człowieka do siebie i tylko w Bogu człowiek znajdzie prawdę i szczęście, których nieustannie szuka» (Katechizm Kościoła Katolickiego n. 27).

Współczesny człowiek bardzo często mówi, że Bóg do niczego mu nie jest potrzebny. Pragnie raczej pieniędzy, sławy, zabawy, uznania innych, mądrości, szczęścia… Ale to pragnienie Boga jest tak silne, że to wszystko co oferuje świat (np. magiczne święta) zostaje w jednej chwili przywrócone do pierwotnego pragnienia: bycia z Bogiem i dla Boga. Jak wielu odnajduje Boga dopiero na łożu śmierci – ileż historii takich osób…

Pastuszkowie, Królowie, Mędrcy, uczeni w Piśmie czekali tysiące lat na przyjście zapowiadanego Zbawiciela. Życzę Wam byście odnaleźli drogę do Boga i odkryli to pragnienie Boga w Waszych sercach.

Droga Rodzino
Nowy Rok 2024 zapowiada nowe wyzwania i nieznane drogi. Życzę Wam mądrości i roztropności pochodzącej od Boga.

Życzy                                       

Ryszard Warecki

Free business joomla templates