Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Odwiedzając groby najbliższych często nie wiemy, że na tym samym cmentarzu pochowano także innych naszych krewnych. Stąd narodziła się idea stworzenia wirtualnego cmentarza, będącego swoistym przewodnikiem do miejsc zapisanych w historii rodziny. Przewodnik  ten  ułatwi  młodszemu  pokoleniu  odnalezienie  grobów  osób,  których  wprawdzie  osobiście  nie  znali,  lecz słyszeli o nich w rozmowach z rodzicami, dziadkami i pradziadkami. Proszę Cię, zapal znicz na odnalezionym grobie łącząc się duchowo z tymi, którzy już od nas odeszli.

               Gorąco zachęcam wszystkich do nadsyłania kolejnych zdjęć, zwłaszcza z cmentarzy odległych od Krakowa. Zamieszczając je na stronie internetowej wspólnie udokumentujemy dzieje naszej dużej rodziny. Prezentowane obecnie udostępniłem z własnego archiwum. Mam jeszcze kilkadziesiąt innych, m.in. z cmentarzy w Radłowie, w Biskupicach Radłowskich, w Tarnowie, w Krakowie. Zainteresowane najbliższe rodziny Zmarłych proszę o zgodę na ich opublikowanie. Opis sposobu przesłania zdjęć jest widoczny  na stronie wybranego cmentarza po zalogowaniu się.

 

Pokaż listę cmentarzy

Pokaż mapę cmentarzy

Pokaż listę i mapę cmentarzy

Przejdź do galerii zdjęć z pogrzebów

 

 

Free business joomla templates