Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Świętowliśmy razem z innymi rodzinami

PIKNIK RODZINNY NA STADIONIE OLIMPII
W BISKUPICACH RADŁOWSKICH


Tradycją Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Biskupicach Radłowskich jest Piknik Rodzinny z okazji Święta Rodziny. W tym roku odbył się on 3 czerwca. Kolejny już raz społeczność naszej miejscowości mogła razem spędzić wolny czas, bawić się, korzystać ze wspaniałej pogody, zacieśniać więzi rodzinne i społeczne. Ta niezwykle ciepła, familijna impreza, przyciągnęła na stadion Olimpii rzesze uczniów z rodzicami, młodszym i starszym rodzeństwem, babciami, dziadkami i sąsiadami. Dzieci z przedszkola  zaprezentowały się w programie artystycznym „Od przedszkola do Opola”. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności w  pokazie tańca towarzyskiego, pokazie sztuk walki kung-fu.

Podczas pikniku funkcjonowała kawiarenka, bufet z kiełbaskami, napojami, watą cukrową, popcornem i słodyczami. Można było skorzystać z malowania twarzy, na co chętnie przystało wielu maluchów jak również z różnorodnych zabaw  pod okiem animatorów.  Dużą popularnością  cieszył się Rajtek -Dziecięcy Raj - w którym  najwięcej czasu spędzały małe dzieci. Szczególny charakter i znaczenie miał Bieg Pamięci Patrona Szkoły Stanisława Mierzwy rozgrywany w różnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach. Startujący młodsi i starsi uczestnicy biegu zostali nagrodzeni okolicznościowymi dyplomami i medalami. Na wyróżnienie zasługuje również fakt, że medale zostały wręczone przez syna patrona  pana Wojciecha Mierzwę, który wraz z żoną  uczestniczył w Pikniku. Ponadto na stadionie odbył się pokaz, specjalnie przygotowany na tę okoliczność przez miejscowych strażaków z udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadkach. Odbył się również II Turniej Sołectw, co było dodatkową atrakcją dla zgromadzonej publiczności.

Pogoda dopisała i cała społeczność Biskupic Radłowskich miło i ciekawie spędziła sobotnie popołudnie. A komu jeszcze sił do zabawy starczyło, mógł potańczyć, gdyż na zakończenie Pikniku Rodzinnego odbyła się zabawa taneczna  do białego rana.

Elżbieta Miś


Biskupice Radłowskie, 7.06.2017 r.

Free business joomla templates