Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

WIELKANOC 2017

 

Piłat zatem powiedział do Niego: «A więc jesteś królem?» Odpowiedział Jezus: «Tak, jestem królem. Ja się na to narodziłem i na to przyszedłem na świat, aby dać świadectwo prawdzie. Każdy, kto jest z prawdy, słucha mojego głosu». Rzekł do Niego Piłat: «Cóż to jest prawda?» (Ewangelia wg św. Jana 18,37-38)

 

wielkanoc2017

 

„Prawdą jest miłość Boga do nas w Jezusie Chrystusie… Każdy z nas pojmuje i wyraża prawdę, wychodząc od siebie: od swojej historii i kultury, od sytuacji, w której żyje… Prawda będąc ostatecznie czymś jednym z miłością, wymaga pokory i otwartości, aby jej szukać, przyjąć i wyrazić. Dlatego też trzeba się dobrze rozeznawać w terminach, i być może podjąć to zagadnienie zupełnie na nowo”.    (Papież Franciszek)

 Droga Rodzino!

              Niech prawda zagości w naszych domach i sercach! Niech prowadzi do radości, jedności i miłości w naszych Rodzinach i w naszej Ojczyźnie!

                                                  Chrystus Zmartwychwstał. Alleluja!

                                   Prawdziwie Zmartwychwstał. Alleluja!

Ryszard Warecki

Kraków, w kwietniu 2017 r.

Free business joomla templates