Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Życzenia od naszego stałego współpracownika

WIELKANOC 2016


wielkanoc

W Tarnowie, po Krakowskiej przechadzał się prorok miasta, dr Schutzer, lekarz i niezrównany orator. On to głównie wypełniał swym krasomówstwem poranki dla młodzieży szkolnej w kinie Marzenie. Razu pewnego, mówiąc o śmierci, zakończył: „Po tamtej stronie jest wielkie światło. Jako lekarz widziałem setki zgonów i wiem na pewno, że schodzący z tego świata otwierają oczy szeroko, jakby ujrzeli coś nieopisanie wspaniałego, a w ich gasnących źrenicach odbija się światło”.
 

(J. Bielatowicz; Książeczka)

 

 

 

Droga Rodzino!

  • I to jest światło nadziei!!!  W jego promieniach możemy spokojnie patrzeć śmierci w oczy i spokojnie rozważać wszystkie aspekty śmierci i życia. „Uczcie się żyć, abyście umierać umieli...” (L. Szenwald).
  • Niech światło nadziei płynące od Zmartwychwstałego daje siłę każdemu z nas w codziennych staraniach o lepsze i godniejsze życie.
  • Alleluja! Alleluja! Alleluja!

Ryszard Warecki

Kraków, w marcu 2016 roku

Free business joomla templates