Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

List do Redakcji Rodzinnika M

PODZIĘKOWANIE ZA SPONSORING

 

Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,
ale przez to, czym dzieli się z innymi”

 

            niech te słowa Jana Pawła II będą podziękowaniem za dar serca, którym obdarzył naszą placówkę pan Tomasz Mierzwa, prezes firmy KOMANDOR KRAKÓW S.A.

11W najmniej oczekiwanym momencie dla naszej placówki po rozmowie telefonicznej z panem Tomaszem Mierzwą okazało się, że
o naszej szkole nie zapominają ludzie dobrej woli. To nie pierwszy już raz doświadczamy sponsoringu od osób bezpośrednio niezwiązanych z naszą szkołą ani z miejscowością. W okresie wakacyjnym 2009 roku zostały wyremontowane 2 sale lekcyjne, ale na nowe meble zabrakło funduszy. 12
W grudniu 2009 roku okazało się, że „św. Mikołaj” odwiedza grzeczne dzieci. To właśnie ta telefoniczna wiadomość od pana T. Mierzwy rozświetliła twarze uczniów naszej szkoły. Po powrocie do szkoły po przerwie zimowej zastali nie tylko 8 nowych biurek w pracowni komputerowej ale także meblościankę, szafę na sprzęt TV oraz nowe blaty na ławkach we wszystkich salach lekcyjnych i w jadalni. Przed przykręceniem nowych blatów rodzice pomalowali metalowe konstrukcje ławek i oto całkiem nieoczekiwanie uczniowie Szkoły Podstawowej im. Stanisława Mierzwy zasiedli do nowych ławek, przy których niewątpliwie przyjemniej będzie się im pracować.

 

 

 

13

 

 

Młodzież, Rodzice, Grono Pedagogiczne

oraz Dyrekcja

Szkoły Podstawowej

im. Stanisława Mierzwy

w Biskupicach Radłowskich

składają serdeczne podziękowanie firmie KOMANDOR

KRAKÓW S.A.

za ten dar serca.

                                                                                                                                                                          DZIĘKUJEMY !!!

 

                                                                                                                                                                                                                   Elżbieta Miś

Biskupice Radłowskie, maj 2010 r.

Powrót do spisu treści nr 8

Free business joomla templates